İncirli Perde Yıkama

İncirli Perde Yıkama
Marka ve modeli ne olursa olsun belirli süre kullanılan bütün perdeler kirlenir. İncirli perde yıkama olarak temizliğini biz sağlıyoruz.
İncirli perde yıkama firması olarak ilk amacımız, müşteri memnuniyetidir. Perdelerinizi hiç çekinmeden yıkanması için bize teslim edebilirsiniz. İtina ile yıkanan perdelerinizde ne kir ne leke ne de mikroplardan iz kalır. İncirli perde yıkama olarak bu kirlerden arındırmak için perdelerinizi titizlikle yıkıyoruz. Yıkanan perdelerinizin sanki yeni alınmış görüntüsüne kavuşmasını sağlıyoruz.
İncirli ve yakınlarında hizmet veren firmamız, yıkanmasını istediğiniz ürünleri adresinizden alıyor. Yıkama işlemi bittikten sonra da tekrar adresinize getiriyor. İncirli perde yıkama olarak servis hizmetimiz ücretsiz olarak sağlanmaktadır.
Hangi Perdeler Yıkanır?
Değerli müşterilerimiz unutmayın ki perdelerinizin temizlik önceliği yıkanmasıdır. Yıkama işlemi uygulanan perdeleriniz hem daha temiz hem daha hijyenik olmaktadır. Bazı müşterilerimiz hangi perdeler yıkanır? Diye soruyorlar. Her perde yıkanabilir.
İncirli perde yıkama tesisi olarak ev ve işyerlerinizde bulunan bütün perde çeşitlerini itina ile yıkıyoruz. Özellikle kalın kumaş ve ağırlığı olan fon perdelerinizi sizin yıkamanız veya temizlemeniz imkansızdır. Tesislerimizde bulunan endüstriyel makinalar ile biz bu perdeleri de yıkıyoruz.
Ayrıca unutmayınız, perde kumaşları farklılık göstermektedir. Her kumaşa ve dokusuna uygun yıkama ve kurutma işlemi uygulanmalıdır. İncirli perde yıkama firmamız bu konuda da titiz davranmaktadır. Perdelerinizin kumaşları tahriş edilmeden yıkanır.
Perdelerin Yıkanması Uzun Sürer mi?
Sahip olduğunuz perde türü ne olursa olsun en kısa sürede yıkama hizmeti firmamızda. Perde ve tül perdelerinizde bulunan inci, boncuk, nakış gibi aksesuarlar titiz yıkanma gerektirir. Aksi durumda bu ürünler kopar veya zarar görebilir. Perdelerin yıkanması uzun sürer mi? sorusuna cevabımız, aksesuar durumuna bağlıdır diyebiliriz.
Amacımız en kısa sürede ve en temiz haliyle size hizmet vermektir. Bu sebeple ürünlerinizin üzerinde bulunan sabit aksesuar maddeleri zarar görmesin diye titiz çalışmaktayız. Rastgele bir yıkama modeli ile bu ürünleriniz zarar görür.
İncirli bölgesinde perdelerinizi teknolojik makinalar ve dokusuna uygun temizlik malzemeleri ile yıkıyoruz. İncirli perde yıkama firmaları arasında ilk akla gelen isim olmaktan gururluyuz.
İncirli Halı Yıkama Facebook Sayfasıİncirli Halı Yıkama Twitter Sayfasıİncirli Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK